Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Częstochowie spotkała się z policjantami w ramach kampanii promocyjnej zawodu policjanta. Zachęcali młodych i zainteresowanych tym zawodem do wstąpienia w szeregi mundurowych.

Wczoraj policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji st.asp. Marcin Machnik oraz mł.asp. Daniel Zych spotkali się z uczniami SP 39 w Częstochowie, aby porozmawiać o pracy policjanta. W trakcie spotkania zaprezentowali film promujący wstąpienie w szergi policji "Polska Policja Dziś". Omówili na czym polega codzienna służba i co należy zrobić aby zostać mundurowym. Funkcjonariusze poruszyli także tematy związane z bezpieczeństwem zbliżajacych się wakacji, prawidłowym zachowaniem w trackie zagrożeń oraz cyberprzemocą.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.