Policjantka z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadziła pogadankę dla dzieci w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i jego rodzinie. Uczyła maluchy jak bezpiecznie poruszać się po drogach i dlaczego warto nosić odblaski.

Wczoraj mł.asp. Sabina Chyra-Giereś odwiedziła dzieci z Centrum Pomocy Dziecka Niepełnosprawnego i jego rodziny w ramach Dnia Dziecka zorganizowanego przez MOPS w Częstochowie w klubie Don Kichot. W trakcie spotkania rozmawiała o tym jak bezpiecznie poruszać się po drodze, dlaczego warto nosić odblaski. Przypomniała także co robić, aby zbliżające się wakacje upłynęły bez przykrych zdarzeń.

Największą radością dla dzieci oczywiście okazała się policyjna maskotka Sznupek. Jak zwykle podczas spotkań z dziećmi, nie mogło zabraknąć odblasków dla najmłodszych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.