9 i 10 czerwca na pl. Biegańskiego odbędą się zawody koszykówki w ramach 3X3 Central Europe Tour BOSCH Grand Prix Polski 2018.

Zawody w kategorii OPEN kobiet, szkół średnich dziewcząt i chłopców, 40+  odbędą się w sobotę, a w kategorii OPEN mężczyzn - w niedzielę.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne oraz rzeczowe, a dla kibiców atrakcje dla najmłodszych w „strefie dzieci” - animacje sportowe i kulturalne, konkurs rzutowy BOSCH z nagrodami. Za muzykę odpowiadał będzie DJ Pistolet.

I miejsce w kategorii Open kobiet i mężczyzn oznacza awans do finału 3x3 CENTRAL EUROPE TOUR w Pradze oraz awans do finałów BOSCH GRAND PRIX POLSKI 2018.

Organizatorem imprezy w ramach cyklu "Aleje - tu się dzieje!" jest Stowarzyszenie Streetball Polska oraz Miasto Częstochowa, Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Częstochowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, Szkolny Związek Sportowy Zarząd Miejski w Częstochowie.

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Sponsorami częstochowskiej edycji są Gmina Miasto Częstochowa, EXACT SYSTEMS SA oraz KAMEX.

Regulamin i komunikat organizacyjny Grand Prix Częstochowy - w załącznikach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.