Spotkanie z przedsiębiorcami: Jak zdobyć dotacje unijne?
Przedsiębiorcy naszej społeczności mają niepowtarzalną szansę, aby odkryć nowe możliwości rozwoju swoich firm dzięki nadchodzącym dotacjom unijnym. Już w najbliższy czwartek, specjalne spotkanie z ekspertami i prelegentami wyjaśni, jak skorzystać z dostępnych środków na inwestycje, cyfryzację, odnawialne źródła energii czy ekspansję na rynki zagraniczne.
  1. Prezentacja możliwości dotacyjnych dla MŚP z różnych sektorów.
  2. Wskazówki dotyczące przygotowania do naborów na dotacje unijne.
  3. Spotkanie z Pawłem Koćwinem, ekspertem w dziedzinie dotacji i strategii rozwoju.
  4. Specjalne zaproszenie od prezydenta miasta i możliwość zdobycia bezpłatnych biletów na mecz siatkarski.

Zaplanowane na początek kwietnia, spotkanie otwiera drzwi dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego Unii Europejskiej. Omówione zostaną kierunki dotacji, takie jak innowacje cyfrowe, wsparcie eksportu, inwestycje w badania i rozwój oraz ekologiczne inicjatywy w ramach termomodernizacji i instalacji OZE.

Paweł Koćwin, założyciel firmy Argo Navi, podzieli się swoją wiedzą na temat skutecznego pozyskiwania funduszy oraz strategicznego planowania rozwoju przedsiębiorstw. Jego doświadczenie i sukcesy w doradztwie dla sektora MŚP są gwarancją praktycznych i wartościowych porad dla uczestników.

Spotkanie, które odbędzie się w lokalnym Parku Przemysłowo-Technologicznym, jest bezpłatne, lecz wymaga wcześniejszej rejestracji. Uczestnicy mają także wyjątkową okazję do spotkania z prezydentem miasta, co podkreśla ważność wydarzenia dla lokalnej społeczności gospodarczej.

Dodatkowo, w ramach współpracy z lokalnym klubem siatkarskim, przedsiębiorcy mogą otrzymać bezpłatne zaproszenia na nadchodzący mecz. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w mniej formalnej atmosferze.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do zgłoszeń i udziału w tym kluczowym wydarzeniu, które może otworzyć nowe horyzonty dla ich działalności.


Urząd Miasta Częstochowy