Dzielnicowi z komisariatu II zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież art. spożywczo-monopolowych w częstochowskich sklepach "Biedronka". Mężczyźnie zarzuca się, że od marca br. ukradł towar za ponad 5 tys. zł. O jego losie zadecyduje teraz prokurator i sąd.

W dniu 06 czerwca dzielnicowi z komisariatu II uzyskali informację, że 32 - letni mężczyzna dokonuje licznych kradzieży w sklepach "Biedronka" na terenie Częstochowy. Kiedy pojechali na miejsce zgłoszenia, pracownik ochrony wskazał im sprawcę, który skradł artykuły spożywczo-monopolowe. Stróże prawa zatrzymali mężczyznę. Jak ustalili policjanci 32-latek wchodził do sklepu i do torby podróżnej wkładał towar, który mu odpowiadał. Następnie wychodził kiedy otwierały się drzwi automatyczne wejściowe i wchodził następny klient. Wczoraj zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży. Wartość poniesionych strat wyniosła ponad 5 tyś. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje prokurat i sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.