Urząd Miasta Częstochowa zaprasza na Targi Pracy na Politechnice już dziś
W nadchodzącą środę, miłośnicy techniki i inżynierii będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z przyszłymi pracodawcami. Politechnika otwiera swoje drzwi na doroczne Targi Pracy, wydarzenie, które łączy świat akademicki z dynamicznym rynkiem pracy. To idealna okazja, by zbudować most między teorią a praktyką, w sercu naszego miasta.
  1. Ponad 50 firm i instytucji zaprezentuje swoje oferty pracy.
  2. Wydarzenie zaplanowane jest na 10 kwietnia, w godzinach 10:00-14:00.
  3. Obędzie się w hali sportowej "Politechnik", przy alei Armii Krajowej 23/25.
  4. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest wolny.

Organizowane od kilkunastu lat Targi Pracy na Politechnice stanowią istotny punkt na mapie wydarzeń edukacyjnych i zawodowych w naszym mieście. Przez lata, targi zyskały miano cenionej platformy wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy studentami a firmami. Jest to okazja nie tylko do znalezienia pracy, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych i rozwijania kompetencji, które są na wagę złota w dzisiejszym świecie pracy.

Zaproszenie do wzięcia udziału przyjęło ponad 50 firm, zarówno tych o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i start-upów, które poszukują świeżych, innowacyjnych umysłów. Wszystko to w przestrzeni hali sportowej "Politechnik", która na jeden dzień zamieni się w arenę możliwości dla przyszłych inżynierów i techników.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli uznani w środowisku akademickim i biznesowym przedstawiciele: prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol – rektor PCz, Krzysztof Matyjaszczyk – prezydent miasta oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Ich obecność podkreśla znaczenie targów dla lokalnego rynku pracy i edukacji.

Wydarzenie to jest zatem nie tylko okazją do znalezienia upragnionego miejsca pracy, ale również momentem, w którym przyszli pracownicy mogą zaprezentować się potencjalnym pracodawcom, pokazując swój zapał, wiedzę i umiejętności. Targi Pracy na Politechnice to dla wielu początek nowego rozdziału w karierze zawodowej.


Źródło: Urząd Miasta Częstochowa