Urząd Miasta Częstochowa: SZYBKIE FERIE Z KLUBEM QUICK SHOT
Chętni na sportowe emocje? Częstochowa otwiera swoje drzwi dla pasjonatów kickboxingu!
  • Darmowe treningi kickboxingu dla wszystkich zainteresowanych
  • Możliwość nauki samoobrony i obserwacji walk na wysokim poziomie
  • Wydarzenie zorganizowane przez klub Quick Shot Kickboxing
  • Wstęp wolny dzięki wsparciu finansowemu od miasta
  • Ograniczona liczba miejsc, decydująca kolejność zgłoszeń

W nadchodzącym tygodniu, miłośnicy aktywności fizycznej i sztuk walki dostaną wyjątkową okazję do rozwinięcia swoich umiejętności. Quick Shot Kickboxing, uznany klub sportowy, zaprasza zarówno młodszych jak i starszych entuzjastów do wspólnego trenowania. W ramach ferii zimowych, wszyscy chętni będą mieli szansę na bezpłatne doskonalenie technik samoobrony pod okiem doświadczonych instruktorów.

Częstochowianie mogą spodziewać się nie tylko intensywnego treningu, ale również okazji do podziwiania demonstracji walki na poziomie mistrzowskim. To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również zainspirować się poziomem zaawansowanych zawodników. Zajęcia odbędą się w przytulnych wnętrzach klubu przy al. NMP 12 c, gdzie uczestnicy będą mogli w pełni skupić się na rozwijaniu swoich sportowych pasji.

Warto podkreślić, że udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, co stało się możliwe dzięki wsparciu Urzędu Miasta Częstochowa. To wyjątkowa okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i odkryć w sobie ducha wojownika, nie martwiąc się o dodatkowe koszty. Zgłoszenia należy przesyłać telefonicznie – prosimy o kontakt pod numerami 783 061 017 lub 888 764 99, mając na uwadze, że liczba miejsc jest ograniczona, a zatem warto się pospieszyć.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z tej unikalnej szansy na aktywne spędzenie ferii.


Na podstawie: Urząd Miasta Częstochowa