Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca Częstochowy, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków. Łącznie 47 sztuk tabletek i ponad 100 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać  znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na ulicy. W trakcie legitymowania znaleźli przy nim woreczek foliowy z zawartością zbrylonego proszku.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki ukryte w komodzie. Znajdowały się tam woreczki z zamknięciem strunowym z zawartością sypkiej krystalicznej substancji w ilości 20 sztuk, 7 sztuk woreczków z zawartością suszu roślinnego oraz 47 sztuk tabletek koloru czarnego. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazały się nimi marihuana o wadze przeszło 30 gramów, metaamfetamina o wadze przeszło 75 gramów oraz tabletki ecstasy.

Zatrzymany mężczyzna to 25–letni mieszkaniec Częstochowy, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratora zasotowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


1000 Znaków do wykorzystania