Policjanci z Częstochowy poszukują 14-letniej mieszkanki Częstochowy. Magdalena Kręciwilk wyszła z domu 27.10.2018r., i do chwili obecnej nie powróciła. Każdy, kto zna aktualne miejsce jej pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 14-letnia Magda w dniu 27.10.2018r., wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Początkowo utrzymywała kontakt z rodziną przy pomocy komunikatora społecznościowego messenger. Według posiadanych informacji może przebywać w różnych miastach na terenie województwa śląskiego.

Rysopis zaginionej: wzrost ok 166 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion koloru jasny blond lub różowy, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę moro, czarne spodnie oraz czarne buty sportowe. Wygląd zaginionej może odpowiadać osobie w wieku 17-18 lat.

Pomimo szeroko zakrojonych działań poszukiwawczych do chwili obecnej nie jest znane miejsce pobytu nieletniej.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież