W związku z organizacją pierwszego „Częstochowskiego Biegu Niepodległości”, 11 listopada w godzinach 11.00-13.00 zamknięte dla ruchu będą niektóre ulice w centrum miasta.

Wyłączenie z ruchu dotyczy ulic:

- Mirowska (od pl. Daszyńskiego do Nadrzecznej), Nadrzeczna (na południe od Mirowskiej), Kanał Kohna, Krakowska (od placu Daszyńskiego do ul. Mielczarskiego), Katedralna, Ogrodowa (od placu Daszyńskiego do Katedralnej).

- Place: Biegańskiego i Daszyńskiego,

- Wszystkie ulice wewnątrz obszaru pomiędzy ulicami: Pułaskiego, Waszyngtona, III-cia al. NMP (strona południowa), Śląska.

W związku z zamknięciem ulic, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu komunikacji publicznej. Postój TAXI w III-ciej al. NMP przed placem Biegańskiego (przed tzw. „Popówką”) nie będzie funkcjonował. Na chodnikach, na trasie biegu wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu pieszym, a ruch rowerowy w tym miejscu nie będzie mógł się odbywać.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.