Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Ruszyła już 13. edycja konkursu fotograficznego ,,Klimaty Częstochowy". Zgłoszenia są przyjmowane są do 2 października.

Celem konkursu jest ukazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych Częstochowy i jej okolic oraz pozyskanie i prezentacja fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia w jego różnorodnych dziedzinach.

Zdjęcia konkursowe powinny być zrobione od 1 stycznia 2017 roku w Częstochowie lub na terenie w granicach dawnego województwa częstochowskiego.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach: Fotografia Klimatyczna, Fotografia Reporterska, Fotoreportaż. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 17 fotografii.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody pieniężne:

Kategoria – Fotografia Klimatyczna:
1 NAGRODA – 2000 zł
2 NAGRODA – 1000 zł
3 NAGRODA – 650 zł

Kategoria – Fotografia Reporterska:
1 NAGRODA – 2000 zł
2 NAGRODA – 1000 zł
3 NAGRODA – 650 zł

Kategoria – Fotoreportaż/zestaw zdjęć:
1 NAGRODA – 2000 zł
2 NAGRODA – 1000 zł
3 NAGRODA – 650 zł.

Fotografie wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pokonkursowa wystawa będzie prezentowana w listopadzie i grudniu 2018 r.  Organizatorem konkursu jest Wydział Kultury Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy, a współorganizatorem Muzeum Częstochowskie.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://www.klimatyczestochowy.pl/


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.