Ruszyła specjalna strona internetowa poświęcona częstochowskim obchodom rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej administratorzy czekają na informacje o wszelkich wydarzeniach związanych ze ,,stuleciem Niepodległej” organizowanych w naszym mieście.  

Strona prowadzona przez Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta dostępna jest pod adresami www.100.czestochowa.pl i http://niepodlegla.czestochowa.pl/

 - Jestem przekonany, że Częstochowa w wyjątkowy sposób uczci jedno z najradośniejszych wydarzeń w naszej historii, kiedy na oczach Europy nasi przodkowie odbudowali nasz kraj –  napisał na stronie Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Na portalu, w zakładce ,,Obchody”, można znaleźć kalendarium wydarzeń związanych z rocznicą, a w zakładce ,,Aktualności” – relacje z rozmaitych spotkań i uroczystości wpisujących się w obchody.

Organizatorów wszelkich wydarzeń związanych ze stuleciem odzyskania niepodległości zachęcamy do zgłaszania ich na adres mejlowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel. (34) 37 07 327. Informacje na temat planowanych imprez zostaną opublikowane na stronie.  

 

mb