Ruszyła specjalna strona internetowa poświęcona częstochowskim obchodom rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej administratorzy czekają na informacje o wszelkich wydarzeniach związanych ze ,,stuleciem Niepodległej” organizowanych w naszym mieście.  

Strona prowadzona przez Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta dostępna jest pod adresami www.100.czestochowa.pl i http://niepodlegla.czestochowa.pl/

 - Jestem przekonany, że Częstochowa w wyjątkowy sposób uczci jedno z najradośniejszych wydarzeń w naszej historii, kiedy na oczach Europy nasi przodkowie odbudowali nasz kraj –  napisał na stronie Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Na portalu, w zakładce ,,Obchody”, można znaleźć kalendarium wydarzeń związanych z rocznicą, a w zakładce ,,Aktualności” – relacje z rozmaitych spotkań i uroczystości wpisujących się w obchody.

Organizatorów wszelkich wydarzeń związanych ze stuleciem odzyskania niepodległości zachęcamy do zgłaszania ich na adres mejlowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel. (34) 37 07 327. Informacje na temat planowanych imprez zostaną opublikowane na stronie.  

 

mb

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.