7 czerwca, odbędzie się już ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu ,,Śniadanie z przedsiębiorcami" organizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego. Tematem będzie ,,Polska strefa inwestycji - nowe możliwości inwestycyjne dla firm".

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • nowe przepisy w zakresie działalności specjalnych stref ekonomicznych w Polsce,
  • możliwości realizacji inwestycji i zwolnień podatkowych na gruntach prywatnych,
  • obszary objęte granicami stref ekonomicznych vs. pozostałe grunty,
  • kryteria ilościowe i jakościowe dla nowych projektów inwestycyjnych limity pomocy publicznej w formie zwolnień podatkowych dla obszarów geograficznych na poziomie powiatów,
  • wydatki kwalifikowane nowych projektów inwestycyjnych,
  • dotacje inwestycyjne dostępne dla firm.

Prelegentami będą Paweł Barański - partner KPMG, Krzysztof Szwaja - Senior Manager z działu doradztwa podatkowego KPMG, Elżbieta Staszkiewicz - doradca podatkowy KPMG, Radosław Ciechański - doradca podatkowy z zespołu ulg i dotacji KPMG oraz Jeremi Mordasewicz - doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan.

,,Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się7 czerwca w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Początek o godz. 8.30.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, powinny do 6 czerwca zarejestrować się za pomocą formularza na stronie http://www.arr.czestochowa.pl (zakładka ,,Śniadania z przedsiębiorcami”).   
    
Wszelkie pytania można kierować mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer (34) 360 56 88.