Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji #sadziMy 2024 z Lasy Państwowe
Z każdym posadzonym drzewem nasza społeczność rośnie silniejsza - Nadleśnictwo Herby inicjuje akcję #sadziMy 2024. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie przyczynić się do ochrony i wzbogacenia naszego środowiska naturalnego. Przyłącz się i Ty!
  1. Odbiór bezpłatnych sadzonek drzew w ramach akcji #sadziMy.
  2. Możliwość sadzenia drzew na terenach prywatnych i publicznych.
  3. Spotkanie w Nadleśnictwie Herby 12 kwietnia, godz. 09:00 - 15:00.
  4. Informacje i kontakt: 607 350 766, 34 357 40 09.

Wiosna to czas odrodzenia i nowych początków, a także idealny moment na to, aby wziąć los naszej planety we własne ręce. Nadleśnictwo Herby zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w wyjątkowej inicjatywie, która pozwoli na osobisty wkład w zieloną przyszłość naszego regionu. Akcja #sadziMy 2024 to nie tylko możliwość posadzenia własnego drzewka, ale i wyraz troski o naszą wspólną przestrzeń.

Wszystkie chętne osoby mogą odebrać sadzonki drzew bez żadnych opłat. To doskonała okazja, aby przyczynić się do zwiększenia lesistości w naszej okolicy, sadząc drzewka na własnych działkach lub w wyznaczonych do tego celu przestrzeniach publicznych. Dzięki wspólnym działaniom możemy sprawić, że nasze otoczenie stanie się bardziej zielone i przyjazne dla przyszłych pokoleń.

Spotkanie związane z odbiorem sadzonek odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 09:00 - 15:00. Miejscem, gdzie każdy będzie mógł odebrać swoje drzewko jest Plac przed izbą edukacyjną Nadleśnictwa Herby, zlokalizowanym przy ulicy Lublinieckiej 6 w Herbach. To świetna okazja, aby spotkać się z innymi mieszkańcami, którzy podobnie jak Ty, chcą mieć realny wpływ na stan środowiska naturalnego w naszej okolicy.

Aby uzyskać więcej informacji, zainteresowani mogą skontaktować się z Nadleśnictwem Herby pod numerami telefonów: 607 350 766 oraz 34 357 40 09. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią zmian na lepsze i przyczynić się do ochrony naszej matki natury. Razem możemy dokonać znaczącej różnicy!


Opierając się na: Starostwo Powiatowe w Częstochowie