Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Studia w WSAiB – rzetelny i elastyczny system kształcenia wyższego

Studia wyższe w WSAiB oferują wiele możliwości zawodowych. W zależności od zainteresowań i zdolności młodzi ludzie mogą studiować kierunek, który zapewni im atrakcyjną i dobrze płatną pracę. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na studia – Trójmiasto jest świetnym wyborem. Możesz studiować nad morzem korzystając z łagodnego, nadmorskiego klimatu, a jednocześnie z rozrywek wielkiego miasta. Gdynia oferuje szereg atrakcji kulturalno-rozrywkowych dla młodych ludzi. Szkoła wyższa im. E. Kwiatkowskiego oferuje studia I i II stopnia z zakresu różnych dziedzin wiedzy: Administracja, Logistyka, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Detektywistyka, Zarządzanie, Prawo oraz Studia Menedżerko-Prawne. Gdynia to świetne miejsce do studiowania, pełne atrakcji oraz placówek edukacyjnych oraz dobry punkt komunikacyjny.

Studia magisterskie w WSAiB – elastyczny rozwój zgodny z systemem bolońskim

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu proponuje nowoczesny model kształcenia sprawdzony już w wielu innych krajach na prestiżowych uczelniach. Uczelnia WSAiB w Gdyni posiada specjalną akredytację uprawniającą do prowadzenia studiów magisterskich I oraz II stopnia na kilku kierunkach: Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zarządzanie i Logistyka. Po ukończeniu studiów I stopnia absolwenci otrzymują tytuł zawodowy licencjata i mogą kontynuować studia  magisterskie. Studia magisterskie to studia II stopnia, które zwykle trwają 5 lat. Gdynia zapewnia dużą elastyczność przy wyborze pewnych przedmiotów, dzięki czemu studia spełniają oczekiwania słuchaczy pozwalając im samodzielnie kształtować własny kierunek rozwoju. Uczelnia WSAiB pozwala również na indywidualny tok studiów, co jest idealnym rozwiązaniem dla wielu osób, które łączą pracę zawodową ze studiami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że absolwenci studiów II stopnia w Gdyni uzyskują solidne wykształcenie i przygotowanie do rozpoczęcia kariery zawodowej. Poza tym mają również możliwość kontynuacji studiów doktoranckich lub studiów podyplomowych.

Studia podyplomowe - 3 semestralny system zdobywania wiedzy

WSAiB proponuje trzysemestralny tryb nauki, dzięki czemu studenci mogą zaoszczędzić czas studiując krócej, a także mają szansę szybciej uzyskać dyplom i tytuł magistra oraz – co w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie – szybciej znaleźć pracę na miarę własnym ambicji i potrzeb oraz zdobyć awans zawodowy i osiągnąć sukces.

Różnorodny program zajęć

Słuchacze Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni mogą skorzystać z nowoczesnego modelu kształcenia, dzięki któremu mogą studiować i zdobywać wiedzę w bardziej efektywny sposób.  Wykaz wszystkich kierunków studiów, jak również szczegółowy program zajęć oraz wszelkie informacje dotyczące zasad rekrutacji są dostępne na stronie https://wsaib.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Innowacyjne zajęcia obejmują m.in. tradycyjne wykłady oraz kształcenie  e-learnigowe, zajęcia praktycznie w formie warsztatów, ćwiczeń oraz case study prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie wiedzy przekazujących wiedzę praktyczną i teoretyczną.