Policja Częstochowa: Bezpiecznie na Jasnej Górze
1 min czytania
W dniu dzisiejszym policjanci zabezpieczali VI Pielgrzymkę Środowiska Narodowego na Jasną Górę. W zabezpieczeniu wzięli udział policjanci z Częstochowy, Katowic oraz jednostek ościennych. Było bezpiecznie.
W godzinach popołudniowych częstochowska policja wspólnie z policjantami z garnizonu śląskiego dbali o porządek i bezpieczeństwo osób, które brały udział w pielgrzymce. Nie zabrakło również policyjnych koni z zespołu konnego z Częstochowy i Chorzowa oraz przewodników z psami z jednostek ościennych. Blisko 800 uczestników tego wydarzenia mogło czuć się bezpiecznie. Policja nie odnotowała nadzwyczajnych wydarzeń podczas zabezpieczenia.
Ładowanie odtwarzacza…
Komenda Miejska Policji w Częstochowie, czestochowa.slaska.policja.gov.pl, czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/257199,Bezpiecznie-na-Jasnej-Gorze.html
Autor: krystian