Kilka dni temu funkcjonariusze ruchu drogowego mł.asp. Sabina Chyra-Giereś oraz sierż.szt. Maciej Gołębiowski brali udział w dniach otwartych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Kilka dni temu funkcjonariusze ruchu drogowego mł.asp. Sabina Chyra-Giereś oraz sierż.szt. Maciej Gołębiowski brali udział w dniach otwartych WORD. Podczas spotkania policjanci zaprezentowali policyjne sprzęty ruchu drogowego. Chętni mogli skorzystać z alkogogli oraz wziąć udział w symulacji wypadku drogowego, natomiast dzieci mogły zasiąść na policyjnym motorze. Z najmłodszymi przeprowadzono pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Gośćmi był Prezydent Miasta Częstochowa Pan Krzysztof Matyjaszczyk, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie podinsp. Mariusz Strzelecki oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie nadkom. Grażyna Dudek.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.