Festiwal Techniki był jedną z atrakcji dnia otwartego zorganizowanego w Zespole Szkół Technicznych. Na zainteresowanych czekały pokazy i warsztaty.

26 kwietniamłodzież mogła zwiedzić placówkę, zapoznać się z ofertą kierunków i zajęć dodatkowych proponowanych przez szkołę, a także wziąć udział w warsztatach i prezentacjach.

Na potencjalnych uczniów czekały stanowiska, na których odbywały się pokazy związane z poszczególnymi specjalnościami m.in. modelarskie, z zakresu kolorystyki elewacji i murowania. Gimnazjaliści mieli także okazję zobaczyć pokazy cięcia roślin oraz sprzętu ogrodniczego.

Tego dnia rozstrzygnięto konkursy „Postaw na OZE” i „M2 dla owada. Zaprośmy owady do miast” oraz oficjalnie otwarto ogród dydaktyczny na terenie szkoły.

W ramach dnia otwartego uczniowie mogli także zjechać po linie czy spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.  Dodatkowymi atrakcjami były zawody strzeleckie, pokazy broni wojskowej, a nawet pokazy tańca.

 

 

Na podstawie informacji przesłanej  przez ZST

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.