Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” „Dla Mamy” w Częstochowie

Grafika promocyjna wydarzenia Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” „Dla Mamy” w Częstochowie

W Częstochowie szykuje się wyjątkowy, pełen emocji wieczór z muzyką i tańcem Zespół Pieśni i Tańca „Częstochowa” przygotował koncert „Dla Mamy” z okazji Dnia Matki — to propozycja, która łączy piękne melodie, lokalną tradycję i ciepły, rodzinny klimat. Warto wybrać się na ten koncert i spędzić ten czas w naprawdę miłej atmosferze.

Szczegóły koncertu „Dla Mamy”

  • Data i godzina: 26 maja 2026 (wtorek), godz. 18:00
  • Miejsce: sala widowiskowa MDK w Częstochowie, ul. Łukasińskiego 50/68, 42-207 Częstochowa
  • Bilety: 20 zł
  • Sprzedaż biletów: kasa krytej pływalni przy ul. Łukasińskiego 50/68

Co czeka na widzów?

Koncert „Dla Mamy” to wydarzenie przygotowane z myślą o Dniu Matki, więc można spodziewać się programu pełnego wzruszeń, energii i pięknych artystycznych momentów Zespół Pieśni i Tańca „Częstochowa” zwykle łączy śpiew, taniec i folklor w sposób, który świetnie trafia zarówno do starszych, jak i młodszych widzów.

To dobra propozycja dla osób, które lubią wydarzenia z lokalnym charakterem, ale też dla tych, którzy po prostu szukają czegoś bardziej wyjątkowego niż zwykły wieczór w mieście. Atmosfera sali widowiskowej MDK tylko podkreśli charakter tego spotkania.

Link do wydarzenia na Facebooku