Letnie Targi Pracy już 12 czerwca – szansa na nowe oferty pracy

Już niedługo odbędą się Letnie Targi Pracy, skierowane do osób poszukujących zatrudnienia i młodzieży. To doskonała okazja, aby zapoznać się z różnorodnymi ofertami pracy i skonsultować się z ekspertami z rynku.

  1. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca.
  2. Prezentacja ofert pracy krajowych i zagranicznych.
  3. Warsztaty dotyczące rozmów kwalifikacyjnych i kreowania wizerunku.
  4. Honorowy patronat prezydenta i starosty Częstochowy.

Powiatowy Urząd Pracy wraz z partnerami takimi jak Ochotnicze Hufce Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego zapraszają na kolejną edycję Letnich Targów Pracy. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca w godzinach 10:00 - 13:00, na terenie siedziby urzędu pracy przy ul. Szymanowskiego 15.

Podczas targów zaprezentowane zostaną liczne oferty pracy zarówno z kraju, jak i zagranicy. Wśród wystawców znajdą się m.in. Press Glass, Tauron, ZF Autimotive Systems Poland, Pozyton, Delic-Pol oraz Wulkan. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli również przedstawiciele resortów mundurowych, takich jak wojsko polskie, policja, straż graniczna oraz służba więzienna.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z punktów konsultacyjnych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Europejskich Służb Zatrudnienia (EURES). Na zainteresowanych czekają również warsztaty dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, kreowania własnego wizerunku na rynku pracy oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz starosta częstochowski Krzysztof Smela. To doskonała okazja, aby zdobyć cenne informacje i nawiązać kontakty, które mogą okazać się kluczowe w poszukiwaniu zatrudnienia.


Na podst. Urząd Miasta Częstochowy