Park wodny ponownie otwarty od czwartku
Po zakończeniu prac techniczno-sanitarnych, Park Wodny w Częstochowie ponownie otworzy swoje drzwi dla mieszkańców. Już od czwartku będziecie mogli cieszyć się atrakcjami wodnymi, które oferuje nasz lokalny obiekt.
  1. Park Wodny czynny od 10:00 do 22:00.
  2. Saunarium otwarte od godziny 12:00.
  3. 29 maja zakończono prace konserwacyjne.
  4. 30 maja zamknięte pływalnie przy al. Niepodległości i Sienkiewicza.

Podczas ostatnich dni, w Parku Wodnym przeprowadzono niezbędne prace konserwacyjne i sanitarne. Proces ten obejmował opróżnianie basenów, ich dokładne mycie oraz dezynfekcję, a także inne prace konserwacyjne, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników.

Od czwartku, 30 maja, Park Wodny będzie dostępny dla mieszkańców od godziny 10:00 do 22:00, umożliwiając korzystanie z jego szerokiej oferty atrakcji. Warto jednak zaznaczyć, że saunarium będzie otwarte od godziny 12:00.

W związku z otwarciem Parku Wodnego, tego dnia będą zamknięte pływalnie przy al. Niepodległości oraz przy ulicy Sienkiewicza. To doskonała okazja, aby odwiedzić nowo odświeżony Park Wodny i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku.

Prace konserwacyjne i sanitarne w Parku Wodnym zakończyły się 29 maja. Działania te były konieczne, aby zapewnić najwyszszą jakość usług oraz bezpieczeństwo odwiedzających.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z oferty Parku Wodnego i cieszenia się chwilami relaksu i zabawy w nowoczesnych i komfortowych warunkach.


Opierając się na: UM Częstochowa