Zmiany w godzinach otwarcia biblioteki na Wielkanoc - co musisz wiedzieć
Przedświąteczny czas to okres, kiedy wielu z nas myśli o zatopieniu się w lekturze. Biblioteka Główna oraz jej filie dostosowują godziny otwarcia, by każdy zdążył znaleźć coś dla siebie przed Wielkanocą. Zmiany godzin pracy dotyczą zarówno Wielkiego Piątku, jak i Wielkiej Soboty.
  1. W Wielki Piątek, 29 marca, biblioteka główna otwarta od 8:00 do 15:00.
  2. Filia nr 21 zaprasza czytelników od 9:00 do 15:00 tego samego dnia.
  3. Filie nr 3 i 22 również będą dostępne od 10:00 do 15:00.
  4. Wielka Sobota przynosi zamknięcie głównej siedziby oraz wybranych filii.

Okres przedświąteczny to czas, kiedy chcemy odpocząć i zrelaksować się przy dobrej książce. Biblioteka Główna im. W. Biegańskiego wraz z filiami przygotowała się na zwiększone zapotrzebowanie, dostosowując godziny otwarcia do potrzeb swoich czytelników. W dniu Wielkiego Piątku, 29 marca, biblioteka główna oraz jej filie będą otwarte w godzinach porannych i popołudniowych, co daje doskonałą okazję do wizyty i wyboru literatury na długie świąteczne dni.

Zmiany w godzinach otwarcia są krokiem naprzeciw tym, którzy w natłoku ostatnich przedświątecznych przygotowań, chcą znaleźć chwilę dla siebie w świecie literatury. Warto zaznaczyć, że w sobotę 30 marca, biblioteka główna i wybrane filie pozostaną zamknięte, co podkreśla konieczność wcześniejszego zaplanowania wizyty dla tych, którzy chcą zaopatrzyć się w książki na ten wyjątkowy czas.

Święta to okres, gdy czas płynie inaczej, pełen refleksji i spokoju, a dobrym towarzyszem tych chwil może być książka. Biblioteka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników, dostosowując godziny pracy tak, aby każdy miał możliwość wyboru lektury idealnej na te wyjątkowe dni.


Według informacji z: UM Częstochowa