W dużej hali, magazynie lub zakładzie przemysłowym bez wózka widłowego trudno wyobrazić sobie pracę. To ten rodzaj pojazdu, który wykorzystasz także na placach przeładunkowych i w portach. Mimo że doskonałe jakościowo, wózki widłowe marki Clark nie są bezawaryjne. Nie ma się jednak co temu dziwić. Ich intensywna eksploatacja wpływa na zużywanie podzespołów. Części do wózków widłowych Clark wymienisz w solidnym serwisie widlaków.

Części do wózków widłowych Clark — niezbędne, aby Twój pojazd spełnił swoją funkcję!

Części do wózków widłowych Clark — to one gwarantują sprawną pracę pojazdu

Wiedz, że nawet najbardziej efektywne wózki widłowe wymagają naprawy. Nie inaczej jest w przypadku widlaków znanych marek. Części do wózków widłowych Clark sprawią, że Twoja maszyna znów ruszy.

Większość awarii wynika ze zużycia podzespołów. Najczęściej psuja się zatem widły, ponieważ to one znoszą duże obciążenia. Czy jest jakiś sposób, aby uniknąć awarii wideł w widlaku Clark? Podobnie jak w przypadku innych marek przestrzegaj maksymalnych dopuszczalnych mas przewożonych towarów. Widły to nie jedyne części wózków widłowych Clark, które ulegają zniszczeniu. Co jeszcze się w nich psuje? Na pewno są to:

  • silniki,
  • skrzynie,
  • hydraulika,
  • instalacje gazowe,
  • filtry,
  • chwytaki,
  • lampy,
  • baterie trakcyjne.

W profesjonalnym serwisie fachowcy w mig zorientują się, z jakiego rodzaju awarią przyszło im się mierzyć. Być może sprawa jest bardziej błaha, niż myślisz. Czasem wystarczy tylko wymiana oleju, aby pojazd ruszył i spełniał swoją funkcję.

Oryginalne i zamienne części do wózków widłowych Clark

W profesjonalnym serwisie naprawisz lub wymienisz części w wózkach widłowych Clark. Specjaliści zajmą się Twoją flotą, niezależnie od tego, czy liczy ona kilka, czy kilkanaście pojazdów. Doświadczony fachowiec wykona takie działania, aby Twój widlak Clark jak najszybciej odzyskał dawną sprawność.

Diagnoza obejmuje wszystkie podzespoły, a więc filtry, opony, akumulatory i części silnika.

Profesjonalny serwis oferuje wsparcie dla wielu modeli wózków widłowych Clark. Posiada on także tysiące części oryginalnych i zamiennych znajdujących się w magazynie.

W przypadku pojazdu na gwarancji możesz liczyć na części oryginalne, w natomiast, gdy jego okres gwarancji już minął — na zamienniki.

Niezawodne, nowoczesne widlaki z bogatą historią — to muszą być pojazdy Clark!

Historia marki Clark zaczęła się w początkach XX wieku w Michigan. To czyni owego amerykańskiego producenta widlaków jednym z najstarszych na świecie. Jednak wbrew pozorom marka nie dała się zepchnąć przez konkurencję na szary koniec listy. Jest wręcz przeciwnie! Clark wciąż pracuje nad nowymi udogodnieniami w wózkach widłowych. Propozycje firmy to odpowiedź na zmieniające się potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które na co dzień korzystają z widlaków.

Motto marki zakłada, że wózki widłowe Clark mają służyć długi czas. Obecnie Clark żywo reaguje na zmiany w przemyśle logistycznym. Firma wciąż szuka sposobów, aby widlaki łatwo było utrzymać w ich pierwotnym stanie.

Co ciekawe, marka Clark w 1991 roku na życzenie klienta po raz pierwszy zaoferowała pojazd z silnikiem na sprężony gaz ziemny, tym samym redukując szkodliwą emisję gazów. Clark ma na swoim koncie produkcję serii wysoko wydajnych ładowarek do widlaków. To umożliwia pojazdom całodobową pracę przy wyładunku i załadunku. Pewnym novum w ofercie marki są wózki widłowe elektryczne zdolne podnieść nawet do 2,3 tony. Maszyny wyposażono w silniki prądu przemiennego i hydrostatyczne wspomaganie kierownicy.

Wymień części do wózków widłowych Clark w profesjonalnym serwisie i pozwól pojazdom spełniać swoje zadania. Unikniesz kosztownych przestojów w pracy, które negatywnie odbijają się na relacjach z dostawcami i kontrahentami. Wreszcie Twoje maszyny ruszą pełnymi widłami!