Rozwój branży budowlanej spowodował, że zapotrzebowanie na maszyny budowlane jest wprost ogromne. Ich zakup wiąże się z dużymi wydatkami, jednak weź pod uwagę, że jest to także inwestycja. Jeśli zdecydujesz się na kupno nowego sprzętu budowlanego, postaw na profesjonalne sklepy, które mają w ofercie produkty czołowych marek. Do takich właśnie należy Lifton Polska.

Zakup maszyn budowlanych — tylko w profesjonalnych sklepach!

Sprzedaż maszyn budowlanych, czyli oferta Lifton Polska

Obecnie na rynku jest wiele sklepów, które oferują sprzedaż maszyn budowlanych. Jednak, czy dysponują one urządzeniami topowych marek? Warto zadać sobie to pytanie, kiedy postanowisz zainwestować w profesjonalne sprzęty do robót budowlanych, ziemnych lub przeznaczone dla drogownictwa czy kolejnictwa. Firma Lifton Polska od 30 lat zajmuje się serwisowaniem, przeglądami technicznymi, naprawą i wymianą części w maszynach budowlanych. Jak więc widzisz, zakup koparki, ładowarki czy równiarki to tylko połowa sukcesu. Ważne, aby znaleźć fachowców, którzy posłużą Ci radą oraz pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu budowlanego. To jednak nie wszystko. Jak już wspomnieliśmy, Lifton Polska prowadzi sprzedaż maszyn budowlanych przodujących producentów. W ofercie firmy znajdziesz urządzenia między innymi marek takich jak Maruyama, Husqvarna, Ammann, Euro Shatal.

Maszyny budowlane — jakie urządzenia się do nich zaliczają?

Maszyny budowlane podlegają ścisłej klasyfikacji. Wśród nich wyróżniamy:

  • sprzęt do produkcji i transportu masy betonowej — w tej grupie znajdują się betoniarki, urządzenia do zagęszczania masy betonowej, a także środki transportu betonu,
  • urządzenia do robót ziemnych — koparki, łyżkowe ładowarki, spycharki, zgarniarki, zrywarki, równiarki, ubijarki, ubijaki, walce,
  • maszyny transportu samochodowego — ciągniki i ciężarówki,
  • sprzęt do robót wykończeniowych — frezarki do betonu, maszyny do robót tynkarskich, malarskich i instalacyjnych,
  • urządzenia do hydromechanizacji i odwadniania — zaliczymy tu wszelkiego rodzaju pompy, rurociągi, pogłębiarki, wodomiotacze, ssawniki, oddzielacze urobku, zagęszczacze pulpy, zestawy igłofiltrowe i igłostudzienne,
  • maszyny do robót palowych — kafary, głębiarki, wybieraki, młoty, wyrywacze kafarowe, palownice i zestawy palownicze, rury obsadowe,
  • sprzęt do przerabiania kruszyw — młyny, przesiewniki, kruszarki,
  • urządzenia do robót zbrojarskich — giętarki,
  • maszyny do robót drogowych — frezarki do asfaltu, rozściełacze do asfaltu, stabilizatory podłoża,
  • pojazdy do transportu bliskiego — przenośniki, dźwignice lub ładowarki.

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą powyższych maszyn budowlanych, jak również innych zmechanizowanych sprzętów — młotów udarowych i wyburzeniowych. W bogatej ofercie firmy znajdziesz także urządzenia pomocnicze jak agregaty prądotwórcze.

Dlaczego warto kupić nowe maszyny budowlane?

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowych maszyn budowlanych, zyskasz pewność, że sprzęt posłuży Ci na długie lata. Czołowi producenci urządzeń dla drogownictwa, budownictwa i kolejnictwa udzielają gwarancji na swoje produkty. Usterka sprzętu, który jest w okresie gwarancji, to nie koniec świata. Fachowcy z serwisu Lifton Polska zastosują oryginale części, a jeśli gwarancja Twoich maszyn już minęła, wykorzystają pasujące do danego urządzenia zamienniki.

Wiedz, że w przypadku sprzętu cenionych na świecie marek budowlanych zamienniki są niezwykle ważne. Zwłaszcza dotyczy to mocno eksploatowanych części takich jak podwozia, lemiesze, filtry, zęby i elementy hydrauliczne. Części od renomowanych producentów są trwałe i solidne.

Sprzęty budowlane kupuj z mądrze. Zorientuj się, czy firma, której chcesz zaufać, prowadzi nie tylko sprzedaż maszyn budowlanych, ale także zajmuje się ich serwisowaniem. Tylko pomyśl, ile problemów odpadnie Ci, jeśli w jednym miejscu znajdziesz i profesjonalny sklep, i doświadczonych fachowców, gotowych służyć poradą i wsparciem na każdym etapie — od zakupu po eksploatację sprzętu.

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://www.liftonpolska.pl/