Oli Booster TEC 2000. Dodatek do oleju silnikowego, pomagający zmniejszać jego zużycie

Preparaty TEC 2000 obecne są na wielu rynkach. Od USA do Afryki. Cieszą się pozytywną opinią wśród kierowców. Jednym z nich jest dodatek do oleju silnikowego. Oli Booster TEC 2000 ma wyjątkowe właściwości i stosowany jest w przydomowych garażach, jak i w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Środek ten utrzymuje silnik w czystości i zmniejsza zużycie oleju, co przeradza się w oszczędności z tytułu napraw i eksploatacji samochodów. Dowiedz się więcej o produktach TEC 2000.

Popraw właściwości oleju z TEC 2000

Oli Booster TEC 2000 składa się z bazy olejowej, dodatków przeciwużyciowych o działaniu przeciwutleniającym, dodatków przeciwzatarciowych oraz takich, które mają na celu obniżać temperaturę krzepnięcia i pienienia się oleju. Znacznie redukuje on tarcia w silniku. Produkt TEC 2000 przyśpieszy zimny rozruch, utrzyma szkodliwe zanieczyszczenia w masie oleju, zredukuje szkodliwą emisję spalin, poprawi ekonomikę zużycia paliwa i dodatkowo nasmaruje wszystkie pracujące elementy silnika.

W tym celu wystarczy wlać jedną puszkę Oli Booster TEC 2000 do czystego oleju podczas każdej wymiany, aby korzystnie wpłynąć na jego pracę już przy pierwszych uruchomieniu silnika. Następnie, po dodaniu preparatu, samochód powinien być pozostawiony na wolnych obrotach przez około 5 minut. Jest on przeznaczony do pojazdów z silnikiem benzynowym i diesla.

Dołącz do zadowolonych klientów

Z Oli Booster TEC 2000 skorzystało już tysiące kierowców. W Internecie można spotkać nagrania i zdjęcia, które potwierdzają skuteczność produktu. Wśród zauważalnych efektów widać zdecydowanie cichą pracę silnika na zimnym i mniejsze jego zużycie. W połączeniu z płukanką silnika da się uzyskać prawidłowe działanie silnika i większa moc jednostki napędowej. Bardzo dobre właściwości produktu, przełożą się na oszczędność portfela. Wypróbuj Oli Booster TEC 2000, dodając go przy każdej wymianie oleju w pojeździe.

Dodatki paliwowe, czyli produkty brytyjskiej marki TEC 2000

Na TEC2000 znajdziesz więcej preparatów przeznaczonych do czyszczenia silnika, wtryskiwaczy i usunięcia wilgoci z układu paliwowego. Wszystko po to, aby utrzymać w odpowiedniej sprawności pojazd przez długi czasu. Regularne stosowanie produktów TEC 2000 o wysokim poziomie technologicznym, to szansa na sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie silnika i uchronienie go przed nadmiernym zużyciem. Przekonaj się sam o najskuteczniejszym preparatach do czyszczenia silnika na rynku - TEC 2000.