Biuro rachunkowe online Taxon. Przetestuj program do faktur dla firm

W obecnych czasach wszyscy żyjemy szybko, często nie mając czasu nawet na podstawowe sprawy. Nowe technologie, które co chwila powstają, mają za zadanie pomóc nam w zaoszczędzeniu czasu, pieniędzy i ułatwić wiele innych spraw. Wiedzą to szczególnie przedsiębiorcy posiadający własne firmy, jak dużo można mieć na głowie i liczą się z brakiem czasu. Przynajmniej w kwestii księgowości mogą liczyć na pomoc specjalistów. Biuro rachunkowe online Taxon usprawni działanie biznesu i to przez Internet.

Połącz aplikację z biurem księgowym

Od teraz dostępne jest internetowe biuro rachunkowe w telefonie. Innowacyjne rozwiązanie z wieloma korzyściami, to sposób na usprawnienie przepływu dokumentów księgowych między przedsiębiorstwem a biurem rachunkowym. Jak to działa?

Aplikacja Taxon używana może być na telefonach komórkowych i komputerach. Wystawiona faktura zostaje automatycznie wysłana do księgowości. Jest to pełna wygoda i oszczędność czasu dla przedsiębiorstwa. Za pomocą kilku kliknięć mamy dostęp do wszystkich dokumentów księgowych, gdziekolwiek jesteśmy. 

Bezpłatna opcja wystawiania faktur polskich i zagranicznych, monitorowanie swoich podatków i kosztów, wysyłanie do księgowej faktury zakupowej poprzez zdjęcie. To tylko niektóre możliwości, która daje nam aplikacja od Taxon. Wypróbuj już teraz!

Darmowy program do faktur - przekonaj się jakie to proste

Prosta, intuicyjna i rewelacyjna. To tylko część pochwał od osób, które na co dzień używają aplikacji w swoim biznesie. Program jest niezwykle użyteczny dzięki szeregom usług, niezbędnych przy prowadzeniu działalności. Główną jej zaletą jest szybkie wystawienie faktury. Za sprawą możliwości połączenia z biurem księgowym, trafiają one automatycznie do specjalisty, który ją pobiera, rozlicza i wysyła do urzędu. Następnie na urządzenie mobilne  otrzymujemy informację o podatku należnym, który jesteśmy zobowiązani zapłacić z tego tytułu. Trzy kroki, które znacznie przyspieszają rozliczenie podatkowe. Sprawdzaj czytelny bilans, statusy płatności, wystawiaj faktury i ciesz się z programu do faktur, który został stworzony z myślą o nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Oprogramowanie Taxon nie tylko dla przedsiębiorców

Taxon swoją ofertę kieruje także do biur rachunkowych. Ten dobry program księgowy pozwala na swobodny kontakt między biurem a klientem. Wystawione faktury, które trafiają bezpośrednio do księgowego, mogą zostać rozliczone błyskawicznie. Dedykowany czat w aplikacji ułatwi komunikację, a dzięki temu doradztwo księgowe, rozwieje wszystkie wątpliwości w firmie i pomoże w rozwiązaniu problemów.

Szybkość i niezawodność oraz pełna kontrola kosztów ułatwia pracę obu stronom. To szereg korzyści dla biura rachunkowego i jego klientów. Jest to produkt na miarę oczekiwań i sposób na pozyskanie kolejnych, zadowolonych przedsiębiorców, dla których liczy się czas i proste rozwiązania, a przy tym oszczędność kosztów w firmie. Zobacz sam jakie możliwości ma dla Ciebie program do faktur Taxon.