Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Jak działają promocje bankowe?

Promocje bankowe to jeden z najlepszych sposobów na otrzymanie dodatkowych pieniędzy za darmo. Bankobranie nie wymaga inwestowania i nie ma w sobie ani grama z loterii. Jeżeli prawidłowo przeprowadzimy założenie konta oraz wykonamy wymaganą serię czynności, pieniądze pojawią się na naszym koncie w określonym w regulaminie terminie.

Od czego zacząć swoją pierwszą promocję? Przede wszystkim warto prześledzić witryny internetowe, np. BankLovers lub Sukcesywny - Promocje Bankowe, które oferują kompleksowe wsparcie w realizacji promocji. Promocje bankowe nie należą do skomplikowanych operacji. Natomiast jeżeli chcemy mieć stuprocentową pewność, że realizujemy wszystko, jak należy i krok po kroku - warto zaufać jednej z wyżej wymienionych stron i działać zgodnie z podanymi wskazówkami. Udział w promocji bankowej zawsze wiąże się z założeniem konta w nowym banku.

Dla niektórych ludzi już sam fakt zakładania konta w innym banku to przeżycie i seria obaw o niechciane wydatki lub opłaty. Nie trzeba się jednak martwić, ponieważ biorąc udział w promocji nie deklarujemy, że pozostaniemy wiernymi klientami banku. Równie dobrze, możemy zlikwidować rachunek tuż po zakończeniu promocji bankowej i zapomnieć o całej sytuacji.

Artykuł powstał we współpracy z portalem: http://blogokredytach.pl/

Właśnie tak postępują ludzie, którzy w pewnym sensie uzależnili się od polowania na promocji i niejednokrotnie biorą udział w kilku promocjach jednocześnie. Założenie konta na ogół musi odbyć się przez specjalnie wygenerowany link promocyjny, który odsyła nas na stronę banku. Tylko taką drogą możemy założyć konto, które weźmie udział w promocji. W ciągu kilku dni roboczych otrzymamy kartę płatniczą, którą będziemy musieli aktywować.

Promocje bankowe zazwyczaj polegają na zrealizowaniu kilku transakcji oraz zapewnieniu wpływu na konto o konkretnej kwocie. Dla przykładu, jedna z promocji Santandera polegała na przelaniu na nowe konto 1000zł oraz jednej transakcji kartą płatniczą na minimum złotówkę. Santander poprosił również uczestników, aby zainstalowali aplikację mobilną banku na swoich telefonach i raz w miesiącu się w niej zalogowali.

Tym sposobem, rozpoczynając promocję w marcu, już w kwietniu wpływała pierwsza transza nagrody w wysokości 100zł, a powtarzając czynności w kolejnym miesiącu - otrzymywaliśmy w mają drugą transzę. Po zakończeniu się promocji można udać się do oddziału banku i zlikwidować rachunek, chociaż coraz więcej banków oferuję zrealizowanie takiej operacji zdalnie. Wystarczy wobec tego rozmowa z konsultantem telefonicznym i problem z głowy, a portfel zasilony!