Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

13 czerwca marka Recman obchodzi trzecią rocznicę otwarcia salonu w Częstochowie. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w Galerii Jurajskiej, czeka 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Polska firma Recman działa na rynku od 1986 roku, ma więc ponad 30-letnie doświadczenie w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Chcąc uczcić trzecie urodziny salonu, marka Recman przygotowała konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety
  • 2 nagroda: spinki Recman + gadżety
  • 3 nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać krótką odpowiedź na pytanie: na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego? W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska – to warunek konieczny do obioru nagród. Czekamy do 12 czerwca do godziny 14:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman, który mieści się w Galerii Jurajskiej (Al. Wojska Polskiego 207, Częstochowa).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

Trzecie urodziny salonu Recman. Wygraj stylowe męskie dodatki!