„Podstawy komunikacji w biznesie” i ,,Dotacje unijne dla firm w 2020 roku” to tematy kolejnego „Śniadania z przedsiębiorcami”, które odbędzie się 6 lutego w Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Podczas spotkania, uczestnicy dowiedzą się jakie znaczenie ma osobowość w budowaniu relacji międzyludzkich, poznają najczęstsze bariery w procesie komunikowania się oraz uniwersalne zasady komunikacji.

Przedsiębiorcy usłyszą również o jakie dotacje unijne mogą się starać w tym roku.

Prelegentami będą Justyna Królak - absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz z zakresu Administracji w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz Józef Wojtas - specjalista ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego w Częstochowie, prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Śniadanie z przedsiębiorcami odbędzie się w czwartek, 6 lutego w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o rejestrację do 4 lutego, za pomocą formularza na stronie internetowej www.arr.czestochowa.pl (zakładka ,,Śniadania z przedsiębiorcami").

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Dodatkowe pytania można kierować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 34 360 56 88.