Policja Częstochowa: Wiceprezes Sądu Rejonowego w Częstochowie na szkoleniu w częstochowskiej komendzie
W poniedziałek w auli Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie odbyło się szkolenie dla funkcjonariuszy częstochowskiej komendy. Szkolenie zorganizowane zostało przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie wspólnie z Wiceprezes Sądu Rejonowego w Częstochowie .
W szkoleniu z zakresu alienacji rodzicielskiej oraz zagadnień związanych z osobami nieletnimi i małoletnimi, wzięli równiez udział przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Uczestnicy omówili najistotniejsze kwestie związane między innymi z nieprzestrzeganiem postanowień Sądów regulujących kontakt rodziców z dziećmi czy interwencjami w zakresie osób nieletnich i małoletnich. Prowadzącą szkolenie była Wicepres Sądu Rejonowego w Częstochowie Pani Anna Cencora.
Komenda Miejska Policji w Częstochowie, czestochowa.slaska.policja.gov.pl, czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/270635,Wiceprezes-Sadu-Rejonowego-w-Czestochowie-na-szkoleniu-w-czestochowskiej-komendz.html
Autor: krystian