20 lipca, na terenie w pobliżu ulic Monte Cassino i Słowackiego, odbędzie się akcja, której celem jest pobranie możliwie największej ilości krwi. Akcji będzie towarzyszył koncert – wystąpią m.in. K.A.S.A oraz Oddział Zamknięty.  

Na terenie imprezy od godz. 12.00 do 17.00 staną mobilne stacje poboru – tzw. krwiobusy. Celem akcji – oprócz zebrania możliwie największej ilości zawsze tak potrzebnej i ratującej życie krwi – jest zapewnienie uczestniczkom i uczestnikom dobrej zabawy. Dlatego organizatorzy zapowiadają liczne koncerty – wystąpią m.in. Oddział Zamknięty, K.A.S.A., Agnieszka Flis – czyli Agnes Violin, Clödie, Thomas Martin i After Lie. W programie także spotkanie z zawodnikami ForBET Włókniarz, pokazy tańca, warsztaty zumby, atrakcje motoryzacyjne, konsultacje dietetyczne, pokazy strażackie oraz coś dla najmłodszych.

Wydarzenie organizowane jest – po raz pierwszy w Częstochowie – przez Ambasadę Dobroczynności oraz Polski Komitet Pomocy Społecznej w ramach projektu ,,Pomagamy, Dbamy, Gramy.”

 

                                                                                                          w załączniku – plakat promujący akcję


1000 Znaków do wykorzystania