Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Wczoraj w auli Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie odbyło się szkolenie dla Dyrektorów Sądów Apelacyjnych i Okręgowych z całej Polski. Szkolenie zorganizowane zostało przez Biuro Ochrony Ministerstwa Sprawiedliwości. W szkoleniu uczestniczył szef częstochowskiej policji wraz ze swoim zastępcą i naczelnikiem prewencji.

W środę o godzinie 9.00 w auli częstochowskiej Komendy Miejskiej Policji zebrała się kadra kierownicza 11 sądów apelacyjnych i 45 sądów okręgowych z całej Polski, by uczestniczyć w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i porządku publicznego w sądach powszechnych. W spotkaniu udział wziął także Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Atłasik oraz jego zastępca nadkom. Grażyna Dudek, która rozpoczęła szkolenie od powitania gości. W szkoleniu uczestniczył także Naczelnik Wydziału Prewencji częstochowskiej policji nadkom. Artur Włodarski i kierownictwo Wydziałów Konwojowych. Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji w Warszawie reprezentował Naczelnik Wydziału podinsp. Wiesław Pietrzak, natomiast Komendę Wojewódzką w Katowicach zastępca Naczelnika podinsp. Agata Gogola. Uczestnicy omówili najistotniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa i zapobiegania sytuacji kryzysowych podczas konwojów i doprowadzeń osób zatrzymanych do sądów.

  • szkolenie w auli komendy
  • szkolenie w auli komendy
  • szkolenie w auli komendy
  • szkolenie w auli komendy
  • szkolenie w auli komendy
  • szkolenie w auli komendy

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.