Na Okólnej rusza wymiana nawierzchni. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

Na Okólnej rusza wymiana nawierzchni. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie zapowiada prace, które od razu odczują osoby przejeżdżające przez ul. Okólną. Na odcinku między ul. Generała Jana Skrzyneckiego a ul. Stanisława Dubois pojawi się sprzęt drogowy i zmieniona organizacja ruchu. To jeden z tych remontów, które nie trwają długo, ale potrafią skutecznie spowolnić codzienny przejazd przez tę część miasta.

Wymiana nawierzchni ma ruszyć 18 maja. Dla kierowców oznacza to przede wszystkim konieczność większej ostrożności i uwzględnienia możliwych opóźnień podczas przejazdu przez ten fragment Okólnej.

Prace obejmą krótki, ale istotny odcinek ulicy, z którego korzystają osoby jadące dalej w kierunku sąsiednich osiedli i ulic. W takich miejscach nawet niewielki remont szybko przekłada się na płynność ruchu, dlatego najlepiej brać pod uwagę, że przejazd może zająć chwilę dłużej niż zwykle.

na podstawie: MZD Częstochowa.