Nabór zgłoszeń do konkursu Jura Pride – termin do 10 września
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu „Jura Pride”! To wyjątkowa okazja, aby docenić i wyróżnić aktywne osoby oraz instytucje, które prężnie działają na rzecz rozwoju naszego regionu. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń oraz warunków uczestnictwa.

Cel i idea konkursu „Jura Pride”

Konkurs „Jura Pride” jest inicjatywą Prezydenta Miasta, mającą na celu nagrodzenie firm, instytucji, organizacji pozarządowych, a także mieszkańców, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju i promocji naszego regionu. To wyjątkowe wyróżnienie jest formą podziękowania za ich zaangażowanie i wkład w budowanie pozytywnego wizerunku miasta oraz Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.

Kategorie konkursowe

Kandydatury do nagrody „Jura Pride” można zgłaszać w pięciu kategoriach: Firma, Pracownik, Inwestycja, Work-Life Balance oraz Organizacja/Osobowość. Każda z tych kategorii ma na celu wyróżnienie innych aspektów działalności na rzecz regionu, od przedsiębiorczości, przez zaangażowanie pracownicze, po inwestycje i harmonizowanie życia zawodowego z prywatnym.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Udział w konkursie jest bezpłatny i mogą w nim uczestniczyć zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawiciele firm oraz organizacji. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej 11/13, z dopiskiem „KONKURS JURA PRIDE”. Formularz można również przesłać mejlem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 września.

Wymagane dokumenty

Do zgłoszenia należy dołączyć skany certyfikatów, dyplomów lub innych dokumentów potwierdzających dane i informacje zawarte w formularzu. Dokumentacja ta jest niezbędna, aby komisja konkursowa mogła rzetelnie ocenić każdą kandydaturę i wyłonić laureatów poszczególnych kategorii.

Kontakt i dodatkowe informacje

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta. Można kontaktować się telefonicznie pod numerami 34 370 77 88 lub 34 370 72 13, a także mejlowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta.


Według informacji z: Urząd Miasta Częstochowa