Kryminalni z referatu poszukiwań w trzy dni zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 43-latek był poszukiwany od kilku dni przez częstochowski wymiar sprawiedliwości, 46-latek przyjechał w odwiedziny do bliskich, a 59-latek został zatrzymany gdy oczekiwał na przyjazd autobusu. Przestępcy trafili już do aresztu.

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniami osób ukrywających się przed organami ścigania, codziennie udowadniają, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarny. W niedzielę w centrum miasta „poszukiwacze” zatrzymali 43-latka, który od kilku dni poszukiwany był listem gończym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Prawie rok spędzi teraz w więzieniu.

W poniedziałek zatrzymali 46-latka, który był poszukiwany 2 listami gończymi za znęcanie się i nie płacenie alimentów. Kryminalni ustalili, że poszukiwany, ukrywający się w Holandii ma przyjechać do Częstochowy na rodzinną uroczystość do swoich bliskich. Został zatrzymany i osadzony w areszcie. Spędzi tam rok.

Wczoraj kryminalni z referatu poszukiwań i zaginięć wytropili 59-latka, poszukiwanego od kilkunastu dni listem gończym za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna został zatrzymany na przystanku autobusowym. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

  • nieumundurowany policjant prowadzi zatrzymanego pod ramię do budynku komendy
  • 2 nieumundurowanych policjantów prowadzi zatrzymanego do budynku komendy
  • zbliżenie na ręce zatrzymanego, na których założone są kajdanki