UM Częstochowa: PRZETARG NA NOWE LEDY PRZY CZĘSTOCHOWSKICH ULICACH
Miejski Zarząd Dróg i Transportu ogłosił przetarg na modernizację części sieci oświetleniowej w Częstochowie. Zamówienie obejmuje wymianę 549 nieefektywnych opraw z sodowym źródłem światła na nowoczesne energooszczędne oprawy typu LED. Nowe oświetlenie ma pojawić się na 10 ulicach, w tym przy alei Jana Pawła II, ulicach Okulickiego, Szajnowicza-Iwanowa, Fieldorfa-Nila, Legionów i Jagiellońskiej.
Wymiana ma dotyczyć oświetlenia ulicznego w następujących lokalizacjach:
- ul. Modrzewiowa (montaż 9 opraw LED na słupach linii napowietrznych o mocy 44W),
- ul. Szajnowicza-Iwanowa (70 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 86W)
- ul. Fieldorfa-Nila (94 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 26W)
- ul. Północna (16 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 44W)
- ul. Okulickiego (114 opraw LED, w tym 111 na słupach linii kablowych o mocy 65 i 26 W i 3 napowietrznych o mocy 65W)
- ul. Legionów (105 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 65W)
- aleja Jana Pawła II (43 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 65W)
- ul. Jagiellońska z ul. Bór, Dojazdową (98 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 26 W).
Zadanie przewidziane jest do współfinansowania przez Unię Europejską w ramach poddziałania 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie RIT Subregionu Północnego, oś priorytetowa IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
MZDiT chce zrealizować inwestycję do 16 listopada br., natomiast na oferty przetargowe czeka do 24 sierpnia, kryteria oceny ofert to cena oraz okres gwarancji i rękojmi (minimum 7-letni).
Dokumentacja przetargowa dostępna jest na stronie MZDiT pod adresem:
[http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/4462-poprawia-efektywnosci-energetycznej-oswietlenia-poprzez-modernizacje-czesci-sieci-oswietleniowej-w-czestochowie](http://Miejski Zarząd Dróg i Transportu ogłosił przetarg na modernizację części sieci oświetleniowej w Częstochowie. Zamówienie obejmuje wymianę 549 nieefektywnych opraw z sodowym źródłem światła na nowoczesne energooszczędne oprawy typu LED. Nowe oświetlenie ma pojawić się na 10 ulicach, w tym przy alei Jana Pawła II, ulicach Okulickiego, Szajnowicza-Iwanowa, Fieldorfa-Nila, Legionów i Jagiellońskiej. Wymiana ma dotyczyć oświetlenia ulicznego w następujących lokalizacjach: - ul. Modrzewiowa (montaż 9 opraw LED na słupach linii napowietrznych o mocy 44W), - ul. Szajnowicza-Iwanowa (70 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 86W) - ul. Fieldorfa-Nila (94 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 26W) - ul. Północna (16 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 44W) - ul. Okulickiego (114 opraw LED, w tym 111 na słupach linii kablowych o mocy 65 i 26 W i 3 napowietrznych o mocy 65W) - ul. Legionów (105 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 65W) - aleja Jana Pawła II (43 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 65W) - ul. Jagiellońska z ul. Bór, Dojazdową (98 opraw LED na słupach linii kablowych o mocy 79 i 26 W). Zadanie przewidziane jest do współfinansowania przez Unię Europejską w ramach poddziałania 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie RIT Subregionu Północnego, oś priorytetowa IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. MZDiT chce zrealizować inwestycję do 16 listopada br., natomiast na oferty przetargowe czeka do 24 sierpnia, kryteria oceny ofert to cena oraz okres gwarancji i rękojmi (minimum 7-letni). Dokumentacja przetargowa dostępna jest na stronie MZDiT pod adresem: http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/4462-poprawia-efektywnosci-energetycznej-oswietlenia-poprzez-modernizacje-czesci-sieci-oswietleniowej-w-czestochowie)
Urząd Miasta Częstochowy, czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=14381
Ostatnie Artykuły

Streetball wraca na Schillera. Rekordowe zainteresowanie już przed startem

Autobusy ominą Błeszno przed południem. Zmiany obejmą dwie linie

Rowerzysta na drodze pod lupą - te zasady najczęściej ratują bezpieczeństwo

Na A-1 w Mykanowie jedna zmiana pasa skończyła się zderzeniem ciężarówek

Strażacy z gminy staną do rywalizacji. Stadion GOSiR zapełni się kibicami

Darmowe szkolenie dla NGO. Storytelling ma przyciągnąć wolontariuszy

Nowy stadion w Częstochowie. Miasto i Raków zaczynają liczenie wariantów
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – SKRA Częstochowa – LKS Goczałkowice Zdrój 4:0](/images/mecz/thumbnails/skra-czestochowa-lks-goczalkowice-zdroj-22052026-40.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 3 (Grupa III) – SKRA Częstochowa – LKS Goczałkowice Zdrój 4:0

W Częstochowie jeden spacer z psem może skończyć się wykroczeniem

Studenci przejęli klucze do miasta. Juwenalia w Częstochowie nabrały tempa

Rumiankowa ucieczka z zielnika - Częstochowa dostała nową muzealną bajkę

Złote gody w częstochowskim USC. 18 par świętowało jubileusz

Rumianek ucieka z zielnika - muzealna bajka z Częstochowy ma swój charakter

Poetycki maj w SP nr 8. Finał łączy kulturę i rodzinny piknik
Przydatne dane teleadresowe
- Wojskowe Centrum Rekrutacji w Częstochowie - kontakt, rekrutacja, kwalifikacja wojskowa
- Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie - kontakt, oferta szkoleniowa, zapisy
- Biblioteka Publiczna im. dr Władysława Biegańskiego - Filia nr 1 w Częstochowie - kontakt, godziny, informacje
- Oddział Celny w Częstochowie - kontakt, godziny, informacje
- Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie - kontakt, oferta i zajęcia
- KRUS Częstochowa - kontakt, godziny, zakres ubezpieczeń rolniczych
