Wczoraj odbyło się oficjalne zakończenie konkursu, zorganizowanego w ramach akcji #BezpiecznyRower. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W siedzibie firmy Fabryka Rowerów Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Częstochowie podkom. Sebastian Tyras ze współorganizatorami wręczył główną nagrodę laureatce z Poznania.

Pod koniec czerwca Wydział Ruchu Drogowego w Częstochowie przy współpracy z Fundacją Eltrox i Zarządem Terenowym NSZZP w Częstochowie rozpoczęli akcję #BEZPIECZNY ROWER. Przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich użytkowników jednośladów i powstało, by każda wakacyjna podróż była radosnym wspomnieniem. Film, nagrany w ramach akcji - propagujący bezpieczeństwo rowerzystów, jest wyświetlany podczas prelekcji policjantów na półkoloniach oraz jest udostępniony w sieci. Konkurs, ogłoszony w ramach akcji cieszył sie ogromnym zainteresowaniem.

Nagrodę głowną - rower ufundowany przez firmę Fabryka Rowerów w Częstochowie zdobyła Zuzanna Biedrowska. Nagrody dodatkowe otrzymali: Adam Ciekawski, Agata Flak-Małek, Patrycja Borkowska.

 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy samych bezpiecznych podróży.

 

  • policjant przekazuje nagrodę laureatce
  • organizatorzy pozują do zdjęcia z laureatką
  • nagrody