Stroje kąpielowe dla kobiet w sezonie jesień i zima 2019 do 2020 prezentują się w podobnym tonie co w latach poprzednich, czyli klasycznie czarny lub biały i prawdopodobnie to nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli więc nie możesz zdecydować się na konkretny kolor to najbardziej neutralne i modne kolory to wciąż te klasyczne. Mimo wszystko znani projektanci zachęcają do tego, aby spróbować większej gamy kolorów i zdecydować się na odrobinę szaleństwa w wyborze odpowiedniego stroju kąpielowego.

Najmodniejszy kolor na jesień- zimę 2019/2020

Kolor o ciekawej nazwie Millenial Purple został okrzyknięty kolorem tego sezonu. Kolor ten jak żywo odpowiada pastelowemu fioletowi i został dostrzeżony na kreacjach kobiet podczas Met Gali, a także na Oscarach w tym 2019 roku. Emilia Clarke zaprezentowała się w pięknej sukni w barwach Millenial Purple w trakcie rozdania Oscarów. Natomiast na jesiennych wybiegach, u Dries Van Noten królował również ten kolor, więc nic dziwnego, że typowy czarny kolor z poprzedniego sezonu jest dość szybko zastępowany właśnie przez Millenial Purple.

A może czerwony?

Nie oznacza to wcale, że typowe kolory odchodzą do lamusa. Wciąż doskonałym wyborem jest typowa czerń lub biel jak już wcześniej było wspomniane. Można też z powodzeniem postawić na kolor czerwieni, który jak żywo kojarzy się ze sławnym amerykańskim serialem „Baywatch”, w polskiej telewizji znany jako „Słoneczny Patrol”. Można zauważyć, że ten trend rósł głównie w latach dziewięćdziesiątych, ale i tak jest to wciąż na tyle popularny i ciekawy kolor, że ciągle ma spore grono fanów. Początkowo czerwony kostium kąpielowy był używany wyłącznie na plaży lub na basenie, ale widać wyraźnie, że czerwień wkrada się nawet do ubrań typu „casual”. Eksperci modowi radzą, aby nie przesadzać z nadmierną kolorystyką i jeśli już mamy zakupić nowy kostium kąpielowy na sezon 2019/2020 to postawić na klasykę, czyli oprócz czarnego i białego, to czerwony wciąż jest doskonałym wyborem. Takie stroje kąpielowe znajdziesz na przykład tutaj: https://mishabrand.com/pl/sklep/stroje-kapielowe.