Policja Częstochowa: Debatowali z mieszkańcami Wyczerp na temat bezpieczeństwa

1 min czytania

W zeszłą środę policjanci z komisariatu V w Częstochowie wraz z profilaktykami z prewencji zorganizowali debatę dla lokalnej społeczności. Tym razem mundurowi spotkali się z mieszkańcami dzielnicy Wyczerpy. Rozmawiali o bezpieczeństwie.

W dniu 13 marca 2019r. kierownik rewiru dzielnicowych komisariatu V w Częstochowie mł. asp. Marcin Wilk oraz dzielnicowi - asp. Artur Kozak i asp. Artur Bojanowski zorganizowali spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Wyczerpy. Podczas debaty obecni również byli przedstawiciele Komendy Miejskiej w Częstochowie asp. szt. Marcin Machnik i mł. asp. Daniel Zych. Policjanci omówili najistotniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem społeczności lokalnej. Ostrzegali przed wyłudzeniami pod legendą, omawiali mechanizm działania oszustów i podkreślali jak ważne jest podnoszenie świadomości swoich bliskich lub znajomych seniorów, by nie padli ofiarą przestępstwa. Obywatele uczestniczący w debacie dowiedzieli się jak działa aplikacja Moja Komenda i jakie są założenia programu Dzielnicowy Bliżej Nas.

Komenda Miejska Policji w Częstochowie, czestochowa.slaska.policja.gov.pl, czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/256065,Debatowali-z-mieszkancami-Wyczerp-na-temat-bezpieczenstwa.html

Autor: krystian