Częstochowscy policjanci ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej na prace formatu A4 pod hasłem „BEZPIECZNIE NAD WODĄ”. Celem konkursu jest poprawa bezpieczeństwa nad wodą, szczególnie w okresie wakacyjnym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wydział Prewencji KMP w Częstochowie wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Częstochowie pod patronatami honorowymi Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusza Atłasika oraz Przewodniczącego ZT NSZZP Arkadiusza Kobiela oraz patronatem medialnym Radia Jura zachęcają dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Bezpiecznie nad wodą”.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane na stronach internetowych Policji. Prace można przysyłać lub przynosić do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ul. Popiełuszki 5 do 18 czerwca. Planowany finał konkursu to 20 czerwca 2018 r.

Szczegóły w regulaminie.

Pliki do pobrania


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.