Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od środy 1 listopada, zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu linii nr 18, 20, 24, 26 i 28.

Linie nr 20 i 28- w celu lepszego dostosowania dojazdów do pracy i szkół na niektórych kursach nastąpią korekty godzin odjazdu
Linie nr 18 i 26– na wnioski pasażerów nastąpi zamiana tras tych linii na ulicy Komornickiej i Mirowskiej w dzielnicy Mirów.
Linia 18 od przystanku KOMORNICKA do przystanku SKARPOWA będzie kursować w obu kierunkach ulicą Komornicką (nie jak dotychczas Mirowską), a
linia 26 na tym samym odcinku będzie kursować zamiast ulicą Komornicką, ulicami Morenową i Mirowską.
W związku ze zmianą tras na tych liniach zostaną częściowo zmienione rozkłady jazdy.

Linia nr 24na wnioski pasażerów i ze względu na trudności w manewrowaniu i odbywaniu postoju na małej powierzchni pętli BŁESZNO, linia będzie zaczynać i kończyć wszystkie kursy na pętli JESIENNA przy skrzyżowaniu tej ulicy z ulicą Bienia.
Obsługa pasażerów na przystankach BŁESZNO zostanie zakończona, a wznowiona – po kilku latach przerwy - na przystankach JESIENNA i JESIENNA-SZKOŁA.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.