Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Kilkudziesięciu przedstawicieli częstochowskich firm uczestniczyło w kolejnym spotkaniu z cyklu "Śniadanie z przedsiębiorcami". Tematem byłyzmiany w rozporządzeniu o ochronie danych osobowych (RODO) w 2018 roku.

O zmianach w zakresie ochrony danych osobowych, o nowych obowiązkach pracodawców oraz o tym jak przygotować się do tych zmian mówił Mariusz Włoga, administrator bezpieczeństwa informacji w Urzędzie Miasta Częstochowy.

W pierwszym po nowym roku „Śniadaniu z przedsiębiorcami” uczestniczył prezydent Krzysztof Matyjaszczyk. Mówił o najbliższych planach inwestycyjnych, złożył także wszystkim noworoczne życzenia.
Styczniowe spotkanie odbyło się, jak zawsze, w Częstochowskim Parku Przemysłowo- Technologicznym. Kolejne już za miesiąc.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.