Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Dzisiaj, w czwartek 7 grudnia, od godziny 16.00 rozpoczyna się sezon zimowy na Miejskiej Ślizgawce. W tym roku po raz pierwszy na Miejskich Kortach Tenisowych przy ul. 3 Maja 1.

Ślizgawka w sezonie zimowym czynna będzie codziennie od godz. 10.00 do 20.00.
Korzystanie ze ślizgawki oraz szatni tradycyjnie jest bezpłatne. Na miejscu czynna jest wypożyczalnia łyżew - ponad 90 par w różnych rozmiarach. Koszt wypożyczenia to 5 zł za godzinę od pary łyżew (3,50 zł dla posiadaczy kart: „Częstochowski senior”, „Rodzina+”, „Karta Dużej Rodziny”).
Najmłodsi mogą bezpłatnie korzystać z 10 kasków ochronnych i 5 pingwinów pomagających w jeździe na łyżwach.
O wszelkich przerwach w funkcjonowaniu obiektu, np. w związku z warunkami atmosferycznymi, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie informować na bieżąco na swojej stronie internetowej oraz pod nr tel. 605 475 548.

Wszelkie informacje na temat funkcjonowania Miejskiej Ślizgawki w tym: godziny otwarcia, cennik, regulamin, zasady naliczania opłat itp. znajdują się tutaj.
 

MOSiR


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.