Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Kolejne spotkanie z cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie odbędzie się w czwartek, 1 marca. Tematem będą fundusze europejskie przeznaczane na szkolenia, badania i wdrażanie innowacji. Podczas „Śniadania z Przedsiębiorcami” będą poruszane następujące zagadnienia:


1. Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie śląskim – dofinansowanie do kursów, szkoleń, usług doradczych.
2. Regionalny Program Operacyjny Woj. Śląskiego - oferta Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie.
3. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój - dotacje na badania przemysłowe, prace rozwojowe, wdrażanie innowacji.
4. Inne możliwości finansowania rozwoju działalności gospodarczej.

Prelegentami będą Magdalena Kręciwilk - specjalista ds. funduszy europejskich w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Częstochowie oraz Jerzy Ostrowski - animator w Centrum Usług Rozwojowych w woj. Śląskim ARR w Częstochowie S.A.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 1 marca, w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację do 28 lutego za pomocą formularza na stronie www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.
Osobą do kontaktu pozostaje Olga Przybylik. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer 34 360 56 88.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.