Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Zimowy Turniej Siatkówki i Zimowe Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej.

W rozgrywkach Zimowego Turnieju Siatkówki, które odbywać się będą od 6 lutego (czas rozgrywania turnieju uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn) w Hali Sportowo – Widowiskowej „Polonia” mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych (rocznik 1998-2004). W skład drużyny o dowolnym składzie (męskim, damskim lub mieszanym) może wchodzić od 4 do 8 osób. Każdy zespół przed pierwszym meczem powinien podać imiona, nazwiska i daty urodzenia zawodników. 

MOSIR zaprasza również osoby urodzone w latach 2002-2006 do udziału w  Zimowych Mistrzostwach Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej, które odbywać się będą od 30 stycznia.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 34 372 26 33 lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do 2 lutego (Zimowy Turniej Siatkówki) i  do 29 stycznia (Zimowe Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej), do godz. 10.00.

W załączniku regulamin oraz karty zgłoszeniowe zawodów.