Niebawem rusza program Częstochowskiego Roweru Miejskiego. Zainteresowani już mogą rejestrować się w elektronicznym systemie.

Obecnie, po pozytywnych testach, które zostały przeprowadzone kilka miesięcy temu, trwa przygotowywanie infrastruktury potrzebnej do działania systemu Roweru Miejskiego. Od 16 marca zainteresowani mogą przeprowadzić rejestracje na stronie www.rower.czestochowa.pl. Witryna zawiera czytelną instrukcję dotyczącą tego, jak prawidłowo zarejestrować się w systemie i jak z niego korzystać. Dostępne są tam również wszelkie inne potrzebne dane i informacje. W najbliższych dniach zostaną udostępnione krótkie filmy instruktażowe.

Przypomnijmy, że na Częstochowski Rower Miejski składać się będzie 185 rowerów zainstalowanych w 20 stacjach dokujących, które zostały rozlokowane na terenie całego miasta. Jest to kolejny element realizacji Programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.