Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Miejski Zarząd Dróg informuje, że 28 kwietnia, w związku z organizacją w Hucie Starej A, biegu ulicznego nastąpi czasowa zmiana trasy linii nr  53.  Wyłączone z ruchu zostaną także niektóre ulice.

W czasie trwania zawodów, dwa kursy linii nr 53 (o 11:40 z Piłsudskiego i o 12:40 z Poczesnej-Południowej) pojadą objazdami przez DK-1 (ulica Katowicka) od skrzyżowania z ulicą Długą do skrzyżowania z ulicą Południową i następnie dalej tą ulicą do pętli Poczesna – Południowa.
 

Ponadto w Hucie Starej (od 10:55 do 13:10) zostaną wyłączone z ruchu ulice Główna, Lipowa i Tkacka oraz zawieszone w obu kierunkach przystanki: WRZOSOWA, WRZOSOWA-DŁUGA, WRZOSOWA-SABINOWSKA I, HUTA STARA B – OSIEDLE, HUTA STARA B, HUTA STARA A i HUTA STARA A-PSZENNA.

W przypadku wcześniejszego zakończenia biegu, kurs o 12:40 z Poczesnej - Południowej odbędzie się zgodnie z planem i przejazdem tradycyjną trasą.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.