Przed rozpoczęciem sezonu motocyklowe funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Częstochowie przeprowadzili szkolenie dla motocyklistów na temat bezpiecznej jazdy motocyklem.

Przed rozpoczęciem sezonu motocyklowego na parkingu przy Jasnej Górze odbyło się  szkolenie dla kierowców jedośladów zorganizowane przez Panią Katarzynę Wróblewską - wiceprezes Stowarzyszenia Międzynarodowego Rajd Katyński. Szkolenie na temat bezpiecznej jazdy przeprowadził st.sierż. Michał Urbanik, który przekazał najważniejsze informacje na temat bezpieczeństwa motocyklistów w ruchu drogowym. Po zakończonym szkoleniu rozdane zostały naklejki edukacyjne na samochody "Patrz w lusterka - spójrz dwa razy", a zainteresowani kierowcy mogli przejść się w alkogoglach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.