Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Komisariat Policji IV w Częstochowie prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała, do którego doszło 17 sierpnia 2017 roku w przejściu podziemnym dworca PKP w Częstochowie. Nieznany sprawca zaatakował przypadkowo napotkanego 17-latka, uderzając go w głowę i kopiąc. Poszukujemy podejrzewanego o to mężczyznę oraz świadków zdarzenia.

Policjanci z komisariatu IV ustalili, że sprawca przechodził 17 sierpnia 2017 roku około 21.15 przejściem podziemnym dworca PKP w Częstochowie, łączącym ulicę Piłsudskiego z placem Rady Europy najprawdopodobniej w grupie 5 innych mężczyzn i kobiety. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika również, że widoczny na zdjęciu mężczyzna zaatakował przypadkowo napotkanego przechodnia kopiąc go i uderzając w głowę. Był ubrany w czarną bluzę z kapturem i białym nadrukiem, krótkie czarne spodenki i białe sportowe buty.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać widocznego na zdjęciu mężczyznę lub które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych sprawcy proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Częstochowie tel. (34) 369 1711 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.