Policjanci z komisariatu IV w Częstochowie udzieli szybkiej i sprawnej pomocy mężczyźnie, który nagle przewrócił się w ich obecności. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło u niego do zatrzymania akcji serca. Mundurowi natychmiast przystąpili do reanimacji, dzięki czemu 64-latek odzyskał przytomność.

Policjanci o ogniwa patrolowego komisariatu IV w Częstochowie pojechali do jednego z mieszkańców miasta. Zgodnie z nakazem wydanym przez sąd, 64-latek miał trafić do ośrodka leczenia uzależnień od alkoholu. W pewnym momencie, podczas sprawdzania dokumentacji, mężczyzna zaczął się jednak osuwać na podłogę i przestał oddychać. Stróże prawa natychmiast przystąpili do działania. Właściwie ocenili jego stan i rozpoczęli reanimację. Już po chwili 64-latek odzyskał przytomność. Policjanci pozostali z nim do przyjazdu pogotowia i przekazali pod opiekę lekarzy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że u mężczyzny doszło do zatrzymania akcji serca. Na szczęście mógł liczyć na fachową pomoc stróżów prawa.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.